Tábor - 3. díl

28. prosince 2011 v 13:34 |  Tábor

A tím to ještě nekončilo... Kufry nám sice pomohli vyndat z nákladního prostoru autobusu, ale tím to také "haslo", do tábora jsme si je museli odnést všechno sami. Popadla jsem tedy ten obrovský loďák a s funěním ho dotáhla do tábora. Jednou kolem mě prošel Igor a usmál se, nevím čemu, ale zřejmě mu pohled na mě připadal groteskní... Měla jsem upnuté tričko, slimové džíny a k tomu boty na osmicentimetrovém podpatku. Prostě mi to moc slušelo, ale díky tomu kufru jsem skoro na té cestě umřela. Naštěstí jsme šli "jenom" sto metrů.
Po sto metrech nás naši vedoucí vyzvali, abychom je poslouchali. Postupně četli jména a ukazovali na přidělené stany. Stany byly do půlkruhu a uprostřed se skvělo ohniště, naproti půlkruhu se stany byla budova, kde byly sprchy a toalety - pánské a dámské, a budova, která měla sloužit jako kuchyně - také už před ní byly vystavěny stolečky a židle. Ale zpět ke stanům. Na mě vyšel stan spolu s Key a přesně vedle těch blbců, to jest "slavné skupiny" The Paranoid. Key mi pomohla s kufrem dovnitř do stanu a musím přiznat, že jsme ho málem zbořily. Měli jsme 15 minut na vybalení a pak jsme se měli sejít uprostřed u ohniště.

,,Rýchlo, choďte sem!" začal nás svolávat neznámý hlas. Zvědavě jsem vynořila hlavu ze stanu a spatřila nějakého holohlavého vysokého a hlavně strašně hubeného muže. Neochotně jsem stan opustila a doloudala se k místu určení. To už tam stáli všichni, včetně Key plus členi TP.
,,Tak, já nás dopredstavím," zahájil monolog Igor. ,,Ja som frontman skupiny, volám sa Igor a budem tu vedúcí."
,,Já som Paťo, som bassgitarista a budem tu ako zástupca vedúcého." promluvil krátkovlasý vysoký kluk.
,,Já som Paľo, hrajem na bicie a budem sa starat o hygienu a chod tábora." řekl ten vysokej hubeňour.
,,A ja som Roman," začal překrásný černovlasý kluk, byl tenký jako proutek, ale sexi, ,,Hrajem na gitaru a budem se tu starat o kuchyňu a taktiež Vašu zábavu." Hm, tak to si tedy nechám líbit, projelo mi myslí.
,,Tak to je zatiaľ všetko a v šesť je večera. Máte rozchod," zakončil to Igor. Mně však Roman velice zaujal a tak jsem poslala Key do stanu a sama si to k němu namířila:
,,Ahoj," poklepala jsem mu na rameno a když se otočil, svůdně jsem zamrkala.
,,Ahojky," usmál se a mně se podlomily nohy.
,,Tak ty tu budeš mít na starosti naši zábavu, jo?" Já vím, je to blbé, ale nic jiného mě v té chvíli nenapadlo... Přímo mě totiž rentgenoval svýma modrýma očima.
,,Hej," zase se tak krásně usmál. ,,A ako sa voláš?"
Znervózněla jsem...:
,,Víš co? Tak se uvidíme. Pa," řekla jsem, otočila se na podpatku a odešla za Key do stanu. Ještě jsem za sebou slyšela tiché zavolaní:
,,Zatiaľ sa maj."

Pokračování příště...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama