Tábor - 23. díl

28. prosince 2011 v 15:14 |  Tábor


Bavili jsme se, smáli, škádlili, až nevyhnutelně přišel předvečer odjezdu. Už dávno jsme si s Romim slíbili, že ho strávíme spolu a tak jsme se také uprostřed diskotéky vypařili. Ostatní měli neomezenou večerku a tak tam s nimi blbli i kluci. Jak na tom byli Key s Igorem nevím, ani mě to v Romanově objetí, řekněme si to upřímně, moc nezajímalo. Poslední večer jsme strávili při svíčkách a jenom, jenom spolu... Usnuli jsme ve vzájemném objetí, když vtom se ozvala rána, která nás nevybíravě probudila.
,,Jaj, prepáčtě," omlouval se nám Páťa ležící na naší posteli.
,,Čo tu robíš?"
,,Viete, my sme "škyt" to chceli oslaviť a troška sme sa... "škyt" troška sme sa..."
,,Ožrali," dopověděl s despektem Romi. Když nezvaný návštěvník vyklopýtal z našeho stanu, Roman mě začal líbat.
,,Zítra odjíždíme."
,,No a čo?"
,,Je to naše poslední milování na táboře."
,,A ty myslíš...?"
,,Měli bychom si to pořádně užít!" Začal mě líbat a já se ani trochu nebránila. Poté mě položil na záda a něžně si na mě lehl. Přitom mě nepřestával líbat a já mu vzdychala do úst... Cítila jsem, jak moc ho tím vzrušuju a takhle ho dráždit se mi líbilo čím dál, tím víc. Když jsme se od sebe konečně odtáhli, abychom se nadechli, Roman neváhal a začal mi jemně žužlat ušní lalůček. Já byla na vrcholu blaha. Přejížděla jsem mu rukami po zádech a lehce ho po nich škrábala. On mi do ouška zasténal slastí. Přetočila jsem se na něj a posadila se mu na klín. Roman mě pozorně sledoval a vzrušeně si skousával spodní ret. Byl tak sladký... Potom se zatvářil vážně.
,,Naozaj to chceš?"
,,Po miliontéprvé, ano!" Dál už se mě na nic neptal. Jemně mě chytl za boky a lehce do mě vnikl. Přirážel neskutečně pomalu a něžně, dával si na tom řádně záležet. Ruce jsem měla položené na jeho dokonalém hrudníku a přitom stále pozorovala jeho stále vzrušenější výraz. Ty sexy pootevřená ústa, z nichž vycházely tiché steny... Oči, v kterých mnohdy hrály ďábelské jiskřičky... Pomalé pohyby jeho šlachovitého těla, na kterém svaly jen hrály, když naše pohyby nabíraly na intenzitě. Vyvrcholila jsem chvilku po něm a skulila se vedle něj. Přitiskla jsem se na jeho obnaženou hruď a cítila tu horkost, jež z něj sálala, pravidelný tlukot srdce, který mě vždy dokázal spolehlivě uklidnit. Romča si právě odfoukl z čela zpocenou ofinu a ďábelsky se na mě usmál.
,,Páčilo?" hladil mě po zádech a zároveň si mě tiskl k sobě.
,,To se ani slovy popsat nedá. Musí se to ukázat činy..." vášnivě jsem se vpila do jeho rtů. Roman neváhal ani chvíli a iniciativně zapojil svůj jazyk... Škádlili jsme se ještě dlouho, vlastně dokud jsme oba vyčerpáním neusli...

Ráno jsem se probudila a okamžitě mě přepadla špatná nálada. Dneska jedu pryč... Co když ho už nikdy neuvidím? Co když...? Ne kašli na to a alespoň pro dnešek už na to nemysli, nekaž si poslední chvíle strávené s ním! Roman se pod peřinou zavrtěl a po chvíli už na mě z pod peřiny koukaly jeho lišácké oči.
,,Ako si sa vyspala láska?"
,,Skvěle," pousmála jsem se, ale po tváři mi stekla slza.
,,Miláčik, já... Všetko bude dobré, my sa opäť sa zídeme," políbil mě na čelo a přitiskl si mě k sobě.
,,Chci ti věřit..." Mou tvář zkrápěly proudy slz a Roman mi je lehce stíral bříšky jeho palců.
,,Roman zbaľ sa, vo tri vyrážame," vrazil k nám do pokoje Igor.
,,Veď hej."
,,Pro mě si rodiče přijedou už v jednu."
,,A koľko je vlastne hodín?"
,,Kurňa! Jedenáct!" vykřikla jsem, vyletěla z postele a začala házet všechny své věci na postel. Když jsem zkontrolovala, že mám všechno, začala jsem to rvát do kufru.
,,Šak toto nezatvoríš."
,,Nesejčkuj a pojď si na to sednout!" rozkázala jsem. Roman se neochotně zvedl z postele a plácl sebou na můj loďák. Zámeček cvakl a já si zatleskala. Můžu vyrazit. Potom, co jsem pomohla sbalit Romanovi a společnými silami jsme uklidili stan, jsme se vydali do jídelny. Se všemi jsem se na památku vyfotila a všichni mi napsali něco hezkého na podpiskarty a to včetně kluků.

V 13:05 zastavilo před brankou areálu naše auto. S Romanem, a vůbec celým táborem, jsem se loučila už od dvanácti a tak jsem na to byla jakž takž připravená. Naposledy mě objal a já si sedla do auta...

Pokračování příště...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama