Tábor - 14. díl

28. prosince 2011 v 14:29 |  Tábor


Speciálně pro slečnu Elíí!!! Líbající Zlatíčko, užij si ho!!!,,No víš, rychlovka v lese na stromě není nic pro mě... Takže..., jsem myslela, že doma ve stanu, to bude mnohem příjemnější..." mrkla jsem na něj a přidala na tempu. Roman nezahálel a svůj krok sladil s mým.
,,Tak hej," zatvářil se rozjařeně a ještě trochu přidal do kroku...
Za chvilinku jsme byli v táboře a těsně před jeho a Igorovým stanem mě Roman zastavil a chytil za ruku:
,,Elinka?"
,,Ano?" podívala jsem se na něj.
,,No..."
,,Copak?" usmála jsem se.
,,No, ja neviem, ako ti to povedať..."
,,Děje se něco?" zmizel mi úsměv ze rtů. Co se mohlo stát?!
,,Nie, neboj sa, nie je to nič vážne... aj keď..." nahodil svůj zamyšlený pohled, ale pak se opět usmál.
,,Nestresuj mě! Co se děje?" začala jsem trošku jančit.
,,Vieš,..." začal pofňukávat.
,,No, co je?"
,,Ono to nejde len tak povedať!" zadíval se na mě zoufale.
,,Prokristapána dozvím se to už konečně?"
,,Vieš, miláčik... já..."
,,Co jsi?" přerušila jsem ho. Měla jsem pocit, že jestli se to okamžitě nedozvím, tak tu zkolabuju!
,,Keby si ma neprerušovala už by si to dávno vedela!" obořil se na mě.
,,No tak promiň, no..."
,,Ja som..." Upřeně jsem se na něj zadívala, ale mlčela jsem jako ryba.
,,Ja som doma zabudol kondomy!" vydechl si, že je to konečně venku a opět se na mě zoufale zadíval. A kvůli tomuhle mě málem trefil šlak!
,,A to je taková tragédie?"
,,Ale ja som si myslel, že..." pomalu se ke mně přiblížil. Nežně mě chytil za pas, přitiskl se na mě a věnoval mi ten nejdokonalejší polibek na světě.
,,Ehm, ale jasně..." snažila jsem se vzpamatovat, no popravdě, moc to nešlo...
,,Skoč dolů do krámu, snad maj ještě otevřeno," rychle jsem vydala pokyn.
Roman zalétl do stanu jak raketa, a vylétl s klíčky od auta v ruce. Prolétl kolem mě, ani se nezastavil a okamžitě nabral směr autíčko. Otevřel dveře, nastartoval, poslal mi vzdušnou pusu a než jsem se nadála, už byl v čudu... To je ale blázen! Můj blázen... S každým dalším dnem si uvědomuju, jak moc ho miluju a nechci ho ztratit, ale kdoví, co s námi bude až tábor skončí... Jedno vím ale jistě, chci být až do smrti s ním!

Než se vrátí zajdu se mezitím vykoupat, abych byla pěkně voňavá. Tentokrát si však dávám sakra majzla, abych za prvé vlezla do správné, zdůrazňuji správné sprchy, a za druhé, abych neuklouzla po těch blbejch dlaždičkách. To bych si mohla ušetřit všechny plány na dnešní odpoledne... Jenom doufám, že se kluci z té túry nevrátí dřív! O Igorovi a Key pochybuji, ti se zaměstnají sami...

Vysprchovala jsem se, namalovala si oči a rozčesala vlasy. Oblékla si černé prádýlko a na sebe hodila sukni (jeden z báječných vynálezů moderní doby) a tílko. Během 3 minut vletěl do stanu Roman. Hodil na karimatku nějakou krabičku a vrhl se ke mně.
,,Zlatko, chýbala si mi," zašeptal mi do vlasů.
,,Vždyť jsi byl pryč asi 20 minut!" zasmála jsem se a nechala se od něj laskat na krku. Pomalinku mě položil na karimatku a přitom se nepřestával věnovat mé šíji... Pomohla jsem mu sundat si tílko, sedla si mu na rozkrok a sklonila se k jeho bříšku. Pomalu jsem jazykem obkroužila pupík, ...mezitím jsem ho šimrala vlasy, ale nestěžoval si, pouze vzdychal vzrušením..., a šla nahoru až k jeho rtům, které jsem vzápětí vášnivě políbila.
,,Miláčik..."
,,Ano?" usmála jsem se.
,,Nemožem dychať!" zasténal, protože jsem mu právě jemně skousla ušní lalůček.
,,A to vadí?" zeptala jsem se provokativně a nechala Romana, ať mi svlékne mé tílko. Jelikož se s ničím nepáral, za chvilku byla dole i podprda a boty, samozřejmě... Já mu svlékla džínsy a v těsném sledu za nimi letěly směr stěna i Romanovy boxerky.
,,Tak kde to máš?" zeptala jsem se zadýchaně. Roman zašátral někde pod sebou a téměř obřadně vyndal onu inkriminovou krabičku.
,,Ja som na nich ležal," zasmál se a při pohledu na mě si skousl spodní ret. Pohodila jsem vlasy a vyzývavě se na něj podívala:
,,Tak už to otevři!"
,,Krabička plná zázrakov, čo v sebe skrýváš?" vtipkoval a dával si záležet, aby ji nepoškodil.
,,Romaneee... Pospěš!" zasténala jsem a v tom okamžiku už byl Roman připraven k akci - jemně si mě položil pod sebe tak, aby mi neublížil. Vyhrnul mi sukni (ano, ten můj oblíbený vynález), kalhotky dal na stranu a něžně do mě pronikl.
,,Ach..." zasténali jsme současně a Roman se dal do jemného přirážení. Konečně jsem cítila na sobě celou vahu jeho těla a třela se o něj v neskutečně vášnivém opojení... Časem jsme však oba chtěli víc a tak přirážel stále silněji a i intenzita stoupala... Na konci nás čekalo krásné vyvrcholení... Pak jsme se skulili každý na jednu stranu karimatky a oddechovali.
,,Láska ani nevieš ako velmi veľa ťa ľúbim..." přitáhl si mě k sobě a obejmul mě.
,,Ani ty ne..." usmála jsem se a pomalu v jeho náručí usnula.

Pokračování příště...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama