Tábor - 11. díl

28. prosince 2011 v 14:13 |  Tábor

Ráno mě probudily teplé sluneční paprsky, které se ke mně dostaly skrz otevřený vchod do stanu. Key se totiž právě chystala ven.
,,Kolik je hodin?" promnula jsem si oči a zvedla se na loktech.
,,Už bude půl sedmé," usmála se a vyšla ven.
,,Půl sedmé?! Ty lidi se vážně zbláznili!" vykřikla jsem, otočila se na bok, pořádně se zachumlala a znovu usnula. Zdál se mi krásný sen o mně a o...

,,We're gonna burn your city! We're gonna bring your system down!" rozezněl se zcela právem můj mobil písničkou od kapely Escape the Fate. Měla jsem na něm nastavený budík na sedmou ráno a tak jsem se, sice s nechutí, odhodlala vstát. Podívala jsem se do malinkého zrcátka a řekla si, opět, že lepší už to nebude. Rozčesala si své dlouhé tmavě hnědé vlasy, hodila si přes rameno ručník a vydala se do společné koupelny.

,,Zase nějaký vtipálek prohodil znáčky pro pánské a dámské sprchy, ale já se jen tak snadno nenachytám," zasmála jsem se a vstoupila do předmístnosti. Svlékla jsem se a přehodila si přes sebe ručník. Takto vybavená jsem se vydala do sprch. Byla to velká místnost oddělená pouze vykachličkovanými přepážkami po stranách. Otevřela jsem dveře a ... uviděla jsem před sebou nahého Igora!!! Ten pohled byl pro mou osobu natolik šokující, že jsem omdlela ( a mimochodem pořádně se bacila do hlavy o tu hnusnou kluzkou zem)!!! Rozplácla jsem se tam před ním, zcela nahá, dlouhá jako široká, a ručník spadl neznámo kam za mě. Igor si okamžitě ten svůj ručník ovázal kolem pasu a sklonil se ke mně.
,,Elinka, si v poriadku?" plácal mě do tváře. Odezva - žádná. Vyběhl tedy jen v tom ručníku ven a vletěl do jeho a Romanova stanu.

,,Romanko, okamžitě vstaň!!!" začal ho tahat za ruku z karimatky.
,,Čo sa deje?" otázal se rozespale.
,,Rýchlo, Elinka omdlela vo sprche!"
,,Čo? A ako to ty vieš? Si ju šmíroval alebo čo?!"
,,To je na dlhšie rozprávanie. Rýchlo choď so mou!"
,,Veď už idem!" vyřítil se ze stanu jen v proužkovaných trenkách a vletěl do dámských sprch.
,,Ona tu nie je!!!" zakřičel a vyběhl zas ven.
,,A ako by sa tam asi vzala keď je tu!" ukázal na pánské sprchy. Roman nadzdvihl pravé obočí, ale nakonec otevřel dveře a vešel do pánských sprch. Igor ho následoval. Roman otevřel i druhé dveře a spatřil mě tam ležet jen tak, jak mě pán bůh stvořil.
,,Igor okamžitě choď preč! Toto nie je pohľad pre tvé oči," nápřál k němu ruku a zakryl mu je.
,,Já som ju ale už pozrel, keď omdlela, bol som v sprche," sundal si Igor Romanovu ruku z očí.
,,Tak už viem, prečo omdlela. Pozrieť teba a nahého, to bola aj na ňu veru silná kombinácia..." ušklíbl se Roman a sklonil se ke mně.
,,Elinka, miláčik, láska moja, vstávaj, to som ja," snažil se mě probudit.
,,No neviem, či je toto ten pravý spôsob ako ju prebudiť."
,,Čo chceš iného robiť?"
,,Vezmem ju za nohy a ty za hlavu a odnesieme ju do stanu, nech sa vzpamäta tam." Roman souhlasně pokýval hlavou a potom se ušklíbl:
,,Ja viem, prečo ju chceš vziať za nohy... Ty chceš mať lepší vyhľad!"
,,Ty si ozaj debilko! Na čo hned nemyslíš, ty prasa!" osopil se na něj Igor, čapl mě za nohy a společnými silami mě přenesli do stanu, kde mě uložili na karimatku. Igor odešel a Roman se ke mně ještě sklonil a pohladil mě po hlavě.
,,Lubkám ťa, a to veľmi veľa," usmál se a pak i on opustil můj stan.

Pokračování příště...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama