Tábor - 10. díl

28. prosince 2011 v 14:07 |  Tábor

Do tábora jsme dorazili jako první. Zřejmě také proto, že Igor a Key si museli ještě, ehm, "vyřešit" jisté věci... a také to měli o trochu dál. Roman s Patrikem nám ještě u ohně, který jsme uhasili než jsme odešli, popřáli dobrou nocku a poté jsme se (konečně) mohli vydat do stanu.
Já jsem si však skočila ještě na záchod, jelikož příroda, v mém případě, přímo zařvala a když jsem vycházela a pečlivě zavírala dveře od WC, málem mě trefil šlak! Zezadu mi totiž někdo sáhl na rameno. Vykřikla jsem a ten neznámý mi ucpal rukou pusu, poté si mě otočil čelem k sobě, odkryl mi pusu a bláznivě se rozesmál. Byl to Roman.
,,Ty máš ale blbý nápady, víš jak jsem se tě lekla?!" vyčetla jsem mu.
,,Ani nevieš, ako sa mi páčilo mať ťa v moci," chechtal se dál.
,,Seš zvrhlej," vmetla jsem mu do obličeje. Jemně do něj strčila na znamení, aby uhnul. Jsem unavená a chci jít spát. Roman mi ale zastoupil cestu ještě více a natlačil mě k záchodovým dveřím... (Já vím, romantika, jak vyšitá...) Naklonil se k mému obličeji a zašeptal:
,,Myslíš?"
,,Jo," vystrčila jsem na něj drze bradu.
,,No dobre. Teraz nemôžeš takmer nič urobiť, tak vyzkúšame aký som zvrhlý, vrrr!" vyplázl jazyk a zase se rozchechtal.
,,Ty seš vážně úplně blbej," drkla jsem do něj. S Romanem to však ani nehlo. Uchopil mé ruce a dal mi je nad hlavu.
,,Už sa vzdávaš?"
,,Ne," prskla jsem a vyplázla na něj jazyk.
,,Okej Elino, máš čo si chcela..." pokrčil rameny, sklonil se ke mně a začal mě líbat. Mně se pod tím náporem podlomila kolena a Roman měl co dělat, aby mě zachytil ještě dříve, než se mé tělo dotkne studené země.
,,Elíí? Deje sa niečo? Ja myslel, že sa ti to páči?" Svíral mě pevně ve svém náručí.
,,Jo, jo, strašně moc, jenom se mi z přemíry romantiky trošku zatočila hlava. To víš, temná noc, nebe je plné hvězd a i měsíc svítí, naklání se nade mnou sexy kluk, já jsem namáčklá na klice od záchodu, která se mi právě vrývala do zad... Která holka prožije tolik romantiky najednou?" zasmála jsem se a vymanila se z jeho objetí.
,,Ja už som myslel, že som urobil dačo zle," zazubil se.
,,Možná by ses moh trošku klidnit," píchla jsem ho do bříška.
,,Vieš, ono to nepôjde, keď mám pred sebou Teba. Elíí, láska moja!" Vzal mě něžně za zátylek a tím si naklonil mou hlavu přesně, jak potřeboval. Podíval se mi do očí a já sledovala jak jeho modré oči pomalu sjížděly po mém těle. Jako by jej rentgenovaly.
,,Prohlídka ukončena?" pousmála jsem se, když se pohledem vrátil opět k mým rtům. Pouze kývl hlavou, přitiskl si mě těsně k sobě a začal mě líbat. Na rtech..., tvářích..., krku..., zuby jemně ,,zavadil" o mé levé ouško... Nakonec se vrátil ke rtům. Přímo jsem lačněla po jeho polibcích a zároveň si vychutnávala každý dotek jeho rozehřáté ruky na mém těle...
,,Romane..." prohla jsem se jako kočka a zaklonila hlavu dozadu. Roman se s chutí pustil do mého dekoltu. Potichu jsem vzdychla. Když v tom se Romanova hlava nepřirozeně zabořila do mého výstřihu a vůbec ne něžně.
,,Do piče," zaklel hlas, který ale nepatřil Romanovi, nýbrž ... Igorovi! Narazil do Romana, ten narazil do mně, prostě řetězová reakce. Panebože, co budeme dělat?!
,,Čo to tu robíte?" oslepil nás baterkou, kterou si okamžitě rozsvítil.
,,Čo asi?!" naštval se Roman a sebral mu tu baterku.
,,Čo tu robíš ty?"
,,Tak ja si v noci idem pokojne na wecko sa vy - "
,, - ušetri nás prosím podrobnosti," přerušil ho Roman.
,, ... a potom tu narazím na vás ako sa... heh, robíte..." rozesmál se.
,,Ty si ozajstny kokot," vzal mě Roman za ruku a dotáhl k mému stanu.
,,Užijte si to!" ozvalo se ještě ze tmy. Roman zaprskal, líbnul mě na tvář a s popřáním dobré noci se odklidil do svého stanu. "Blbec, zkazil nám náběh na pěkný večer a ... noc?" pomyslela jsem si, než jsem usnula.

Pokračování příště...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama